Het jaar 2015 zit er weer bijna op en wat is het weer snel gegaan. De tijd vliegt, zeker als je leuke dingen doet. En leuk vinden we het zeker! Afgelopen augustus is Freez.it alweer 9 jaar oud geworden maar er was meer dit jaar, veel meer. Wij kunnen terugkijken op een uitermate succesvol jaar, we hopen dat jij dat ook kunt. Freez.it is weer behoorlijk gegroeid als bedrijf. We hebben ons team dit jaar versterkt met Hidde Punter, Valentijn Miedema en Erik de Boer en veel stappen gezet op veel gebieden. De eerste nieuwe collega voor 2016 is ook alweer aangenomen, binnenkort stellen we hem voor.

Voor Arnout en mij als eigenaren van Freez.it is het prachtig om te zien hoe de mensen in ons team zich dit jaar hebben onderscheiden. Werkelijk iedereen heeft stappen gezet in zijn persoonlijke ontwikkeling en dat is prachtig om te zien! Dat geeft ons ook veel rust en veel vertrouwen, vertrouwen om sommige dingen wat meer los te kunnen laten. We weten dat onze collega's het ook prima zonder ons af kunnen en dat is een heerlijk gevoel.

We hebben in 2015 verder weer veel mooie nieuwe klanten mogen verwelkomen, iets waar we natuurlijk blij van worden en vooral ook enorm trots op zijn. Het zijn stuk voor stuk mooie organisaties, van klein tot groot. Het blijft elke keer weer eervol als wij worden gekozen als 'de nieuwe ICT partij'.

Met 2016 op de stoep is het ook zaak om vooruit te kijken. We hebben voor komend jaar weer veel mooie plannen op stapel staan. We willen nog waardevoller worden voor onze klanten, door nog betere oplossingen, beter advies en nog meer waardevolle informatie. Want automatisering is geen doel op zich, het is alleen maar een hulpmiddel om organisaties vooruit te helpen. En dat blijft een continue proces. Want het kan altijd beter, mooier en sneller.

Arnout en ik willen daarom 2 groepen mensen enorm bedanken. Om te beginnen onze klanten. Hartelijk dank voor het vertrouwen! We zijn enorm blij met jullie! Ook volgend jaar gaan we weer ons uiterste best voor jullie doen. En daarnaast ons team: bedankt! Jullie inzet is fenomenaal. Keep up the good work. Dat geldt ook voor alle andere organisaties en ZZP'ers die ons helpen. We vinden het top om met jullie samen te mogen werken.

We wensen iedereen die dit leest fijne feestdagen en alvast een succesvol en vooral ook gezond 2016! We zien elkaar snel.

Meer artikelen lezen?